Koncert Encore a jeho hodnocení

18. prosince 2008 v 22:07 | DJ BekonVážení příznivci skupiny Scooter, chci se s vámi společně se svým kamarádem Vojtou podělit o NEUVĚŘITELNÉ zážitky, které jsme z tohoto jedinečného koncertu měli.
Jak již každý ví, Scooter je skupina, která si vymýšlí své vlastní skladby a nebo přemixovává skladby jiných interpretů. Žádná jiná skupina na světě nehraje podobně jako právě oni, můžeme tedy hovořit o jedné z nejuznávanějších vyjímek.
Frontman a zpěvák skupiny - H.P. Baxxter přináší svým neuvěřitelným řevozpěvem do hudby jedinečnou sílu, kterou si jistě pokaždé každý z nás vychutná a zamiluje. Rick Jay Jordan a Michael S. Simon válí na piána jako šílení obrovskou rychlostí, kterou to zvládnou jen úplní mistři.

Konec keců a jdeme zhodnotit ten koncert. O Vánocích roku 2006 jsem se nemohl dočkat, až co nejrychleji najdu a otevřu ten správnej dárek, kde se skrývá ten super koncert. Když jsem ho našel, štěstím se mi rozzářily oči. Rychle jsem si běžel uvařit teplý čaj, vzal si s sebou nějaké sušenky a okamžitě jsem si ho běžel pustit. V klídku jsem propojil svůj DVD přehrávač s televizí a show mohla klidně začít. V klidu jsem si lehnul do postele, udělal si pohodlí a pomocí ovladače jsem to spustil!

Hned na mě zapůsobil vražedně obrovský megafon a jeho design, grafika byla dokonalá. Menu bylo velmi přehledné, vše bylo rozděleno do jednotlivých sloupečků, zvlášť pro koncert, samostatné videoklipy, quiz a mnoha dalšího... Velice mě zaujalo to, že pomocí jednoho stisku čudlíku ovladače se dají vybírat jednotlivé úseky a scény z jakékoliv písně. Co se týče zvuku, byl profesionální a kristalově čistý, jednalo se totiž o 5.1 dolby digital sound v maximální kvalitě. V klídku jsem popíjel svůj mátový čaj a pojídal sušenky, když v tom najednou na scénu vtrhnul H. P. Baxxter a davy diváků a hlavně fanynek začaly šílet, rozezněl se řev běsnících fanoušků a skvělá atmosféra vypukla.

Koncert odstartoval skladbou Posse (I Need You On The Floor), při které už bylo znát, že koncert bude stát opravdu za to! Celý koncert trval hodinu a půl a můj konečný verdikt zní : vynikající, není co dodat, není skoro vůbec, co bych mohl vytknout. Stojí to opravdu za to a je to přesně to, co jsme již tak dlouhou dobu hledali a na co jsme čekali. H. P. Baxxter mě trochu zklamal v písni I´m Raving, protože si málem vyřval hlas v předchozích skladbách a tuto píseň už skoro vyčerpáním nezvládal, koneckonců, nikdo není dokonalý.

Nejvíc se mi z koncertu líbila skladba Endless Summer, která se dodnes řadí mezi tutovky léta, a při které do ní kluci vložili veškerou svoji energii. Chuť léta v ní byla fakt znát a cítit!
Doufám, že jste si o mé výpovědi udělali svůj obrázek a rozhodli se, zda to koupit či nekoupit. Já říkám jediné : " Kupujte ". Teď ještě čekám na názor svého kamaráda Vojty, s kterým se oba smějem jak šílenci, nikdy prostě netrpíme nudou :D, který zhlédl koncert společně se mnou. Jestli se budete chtít na cokoliv zeptat, ať už na skupinu SCOOTER a nebo na tento koncert, pište k článku do komentářů své otázky a nebo pište své klady a zápory k tomuto koncertu, chci zjistit, jestli se moje výpověď shoduje s vašima. Hlasujte taky v anketě, která je v komentářích! :) Pokračování příště...

DVD 1 Live In Concert:
01. Posse (I Need You On The Floor)
02. We Bring The Noise
03. R U Happy?
04. Aiii Shot The DJ
05. Faster Harder Scooter
06. I'm Raving
07. Rhapsody in E
08. Stuttgart
09. Call Me Mañana
10. Fuck The Millenium
11. Habanera
12. Am Fenster
13. Eyes Without A Face
14. No Fate
15. How Much Is The Fish?
16. The Logical Song
17. The Age Of Love
18. Fire
19. Endless Summer
20. Hyper Hyper
21. Move Your Ass
+
» Tour & backstage documentary
» Band's comments on live tracks


DVD 2 The Videos:
01. Hyper Hyper
02. Move Your Ass
03. Friends
04. Endless Summer
05. Back In The UK
06. Let Me Be Your Valentine
07. Rebel Yell
08. I'm Raving
09. Break It Up
10. Fire
11. The Age Of Love
12. No Fate
13. How Much Is The Fish?
14. We Are The Greatest
15. I Was Made For Loving You
16. Call Me Mañana
17. Faster Harder Scooter
18. Fuck The Millenium
19. I'm Your Pusher
20. She's The Sun
21. Posse (I Need You On The Floor)
22. Aiii Shot The DJ
23. The Logical Song
24. Nessaja
+
» Making ofs
» Discography
» Photo gallery & Quiz

Vydáno 13.05.2002
 

27 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Celin Celin | 24. prosince 2008 v 13:21 | Reagovat

Fakt díky za ohodnocení tohodle koncertu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.