Koncert Excess All Areas a jeho hodnocení

20. prosince 2008 v 12:02 | DJ Bekon

Scooter je tu konečně po čtyřech letech s novým koncertem na DVD. Po velmi velkém úspěchu koncertu Encore přicházejí kluci z Hamburgu s koncertem Excess All Areas. Ve srovnání s předešlým koncertem se může tento chlubit ještě o něco přehlednějším menem, kde máte k dispozici na výběr jednotlivé písně z koncertu, jednotlivé scény, spuštění "příběhu Scooteru" před koncertem, při kterém se vybíralo oblečení, líčilo se, hledaly se vhodné pozice pro umístění kamer s nejlepšími možnými záběry, částečné nacvičování koncertu, hodnocení fanoušků a mnoha dalších věcí.

Jěště stojí za zmínku v tomto balení jedno DVD a to jsou klipy, v každém z nich si totiž můžete nastavit, zda se budou přehrávat hned a nebo jestli mají být před spuštěním ohodnoceny skupinou Scooter. Většinou se mluví o tom, jak byl klip natáčen, kde, jakých materiálů se užívalo, zda se jim líbí grafika, kterou odvedli tvůrci každého z nich. Některé klipy jsou velmi srandovní - např. Aiii Shot The Dj, u kterého jsem se málem zbláznil smíchy :D. A např. ještě to, že singl Rebel Yell byl natáčen v Praze na Starém hradě, máte se fakt na co těšit.

Koncert se spustil písní Hello! (Good to Be Back), před kterým si dal H. P. Baxxter cigáro, takže bylo zřetelně poznat změnu hlasu, který dodával fanouškům o hodně větší prožitek než při jeho normálním hlase. Koncert je o hodně tvrdší, je tam asi 3 krát až 4 krát více fanoušků než bylo na posledním (Encore). Hodně mě zaujalo, jak při jedné písni hraje Rick Jay Jordan a Jay Frog duo s bubny, další skvělá scéna se odehrála v písni Panties Wanted, kde H. P. Baxxter vyzval všechny ženy, aby co nejrychleji naházeli své podprsenky k nim na pódium - ten záběr jsem si opravdu vychutnal :D, fakt super!!!!! To byla podle mě nejlepší píseň z koncertu. Koncert trval hodinu a půl a atmosféra byla dokonalá, kterou ještě víc zpříjemňovaly světelné lejzry, kterých jsme se při prvním koncertu nedočkali. V Encore byly nahrazeny sytými barevnými světly. (Né, zě bych pomlouval Encore, TO VŮBEC NE!!!!!). Zvuk byl super, ale při 1. koncertu (Encore) na mě působil o něco lépe a ve vyšší kvalitě. Každý koncert má tedy své klady (+) a zápory (-). Jestli váháte s koupí, tak vám radím, aby jste vůbec neváhali a hned kupovali, prožijete plno zábavy, skvělé muziky a zároveň jednoho z nejlepších vystoupení. To vám může potvrdit asi opravdu každý, kdo tohle viděl.

Poznámka : Jestli budete mít oba koncerty (tento + Encore), zažijete skupinu Scooter, tak jak ji ani neznáte. Masivní síla muziky, techno hlas Baxxtera a spousta dalších překvapení, které vám nebudu prozrazovat, které se při tomto koncertu staly. Přeji dobrou chuť při rozhodování.

Jestli se budete chtít na cokoliv zeptat, ať už na skupinu Scooter a nebo na tento koncert, pište k článku do komentářů své otázky a nebo pište své klady a zápory k tomuto koncertu, chci zjistit, jestli se moje výpověď shoduje s vašima. Hlasujte taky v anketě, která je v komentářích! :)

DVD 1 Live In Concert:
01. Intro
02. Hello! (Good To Be Back)
03. I´m Raving
04. Apache Rocks The Bottom!
05. The Leading Horse
06. Shake That!
07. Panties Wanted
08. Weekend!
09. Stripped
10. Maria (I Like It Loud)
11. The Chaser / Jigga Jigga!
12. Faster Harder Scooter
13. Nessaja
14. One (Always Hardcore)
15. Fire
16. How Much Is The Fish?
17. Hyper Hyper
18. Move Your Ass
+
» Backstage report
» On stage perspektive on selected track
» Fan interviews
» Tour diary


DVD 2 The Videos:
01. Apache Rocks The Bottom!
02. Hello! (Good To Be Back)
03. Suavemente
04. One (Always Hardcore)
05. Shake That!
06. Jigga Jigga!
07. Maria (I Like It Loud)
08. The Night
09. Weekend!
10. Nessaja
11. The Logical Song
12. Aiii Shot The DJ
13. Posse (I Need You On The Floor)
14. She´s The Sun
15. I´m Your Pusher
16. Fuck The Millennium
17. Faster Harder Scooter
18. Call Me Mañana
19. I Was Made For Lovin´ You
20. We Are The Greatest
21. How Much Is The Fish?
22. No Fate
23. The Age Of Love
24. Fire
25. Break It Up
26. I´m Raving
27. Rebel Yell
28. Let Me Be Your Valentine
29. Back In The U.K.
30. Endless Summer
31. Friends
32. Move Your Ass
33. Hyper Hyper
+
» One (Always Hardcore) Rick J. Jordan´s Director´s Cut
» Band commentary on all videos
» Making ofs

Vydáno 02.06.2006
 

28 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa


Komentáře

1 freiheit92 freiheit92 | E-mail | Web | 22. prosince 2008 v 11:30 | Reagovat

Heh, díky za komentíky!!! ty tady máš taky kupu zajímavejch věcí...kupu z nich jsem o Scootroj ani netušila!!!

2 Administrator Administrator | E-mail | 22. prosince 2008 v 20:36 | Reagovat

Jsem rád, že jsi se dozvěděl/a new info.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.